Galvojate , tai dar vieni klanai? Ne. Tai Laukinių Kačių gyvenimas.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 enciklopedia

Go down 
AutoriusPranešimas
snukdauzysPranešimų skaičius : 75
*Grobio Taškai* : 113
Reputacija : 0
Join date : 2011-01-05

RašytiTemos pavadinimas: enciklopedia   Tr. 01 05, 2011 4:57 am

I DALIS. Pradžiamokslis

1. Kaip galima prarasti nekaltybę?

Tai priklauso nuo merginos organizmo ir veiklos.
x dalis moterų gimsta be mergystės plėves
x dalis prapranda jodinedamos, plaukiodamos, sportuodamos, nes ju mergystes pleve labai plonyte.
x dalis praranda besimasturbuodamos, kai susijaudinusios ikiša pirštus ar ką nors kitą i makštį.
x dalis praranda naudodamos tamponus (neatsargiai įkišdamos, ištraukdamos tamponą, arba tiesiog įpjauna siūlas)
x ivedus varpą i makštį.

Mergystes pleve

Mergystės plėvė (lot. hymen) - tai plona gleivinės raukšlė tarp moters makšties ir makšties prieangio, skirianti moters vidinius lytinius organus nuo išorinių. Ją sudaro plona skaidulinio jungiamojo audinio plėvė (su raumenimis, nervais ir kraujagyslėmis), iš abiejų pusių padengta daugiasluoksniu plokščiuoju nesuragėjusiu epiteliu. Iš makšties pusės šis epitelis storesnis, o iš makšties prieangio - plonesnis. Tarp gleivinės lapelių yra elastinio ir raumeninio audinių pluošteliai, kurie lemia plėvės standumą ir paslankumą. Pagal formą, plėvė gali būti įvairaus pločio žiedinė, spurguota, akyta, arba jos gali ir visai nebūti. Joje paprastai būna keletas įvairaus dydžio ir formos angų, pro kurias mėnesinių metu išteka kraujas. Retai mergystės plėvė būna aklina, bet tada atsiradus mėnesinėms, išskyros negali ištekėti lauk, ir dėl to ji operuojama.

Dažniausiai mergystės plėvė plyšta ne per lytinį aktą. Tai atsitinka aktyviai sportuojant, jodinėjant, važiuojant dviračiu, įkišant į makštį tamponus, įvairiai dirginant lyties organus. Plyšus mergystės plėvei lieka įvairaus dydžio jos skiautės. Ši plėvė taip pat atlieka ir šiokią tokią apsauginę funkciją. Tačiau jeigu plėvė plyšta pirmosios sueities metu, išsiskiria truputis kraujo (priklauso nuo plėvės elastingumo), kartais skauda. Plyšimai užgyja per 7 - 10 dienų ir susidaro standūs balkšvi randai. Kartais, jei mergystės plėvė yra labai elastinga, ji neplyšta ir išlieka iki gimdymo. Po gimdymo ji visai suyra ir lieka tik maži gabalėliai.

Daugelyje tautų ši plėvė siejama su merginos skaistybe, nors nevisiškai tiksliai. Jei ši plėvė praplėšiama lytinių santykių metu, tai vertinama kaip nekaltybės simbolis. Tačiau mergystės plėvės nebuvimas ne visuomet reiškia, kad mergina ar moteris jau yra pradėjusi lytinį gyvenimą - plėvės pažeidimai gali įvykti masturbuojantis, naudojant tamponus ar dėl kitos su seksu nesusijusios veiklos. Kita vertus, kai kurios moterys, turėdamos nepažeistą mergystės plėvę, jau būna pradėjusios lytinį gyvenimą (pvz., oralinis arba analinis seksas). Tad apie tai, ar moteris yra pradėjusi lytinį gyvenimą ar ne, pagal mergystės plėvę spręsti negalima.


2. Kur yra mergystės plėvė?
mažūjų lytinių lūpų susijungime arčiau išangės.

3. Ar normalu mastubuotis? ar tai nekenkia sveikatai?
Masturbacija (onanizmas) yra visiškai normalu. Sveikatai nekenkia.
Vyrai pasitenkina tiesiog jaudindami varpą ranka (yra specialių masturbatorių imituojančių moters vaginą). Merginos išradingesnės, o jų išradinguma diktuoja gamta.
Masturbuojasi apie 90% vyrų ir daugiau nei puse moterų. Mokslo irodyta, kad moterys, kurios masturbuojasi, greičiau ir dažniau patiria orgažmą, nei tos, kurios nesimasturbuoja, be to jų orgazmai intensyvesni. Taip yra dėl to, kad save tenkindama moteris sužino, kas, kada, kaip, kokiu intensyvumu jai patinka.
Visgi besimasturbuodama mergina gali pakenkti pati sau. Ko negalima merginai daryti masturbuojantis?
x negalima nieko kišti į vidų, jei esi nekalta. Gali prarasti nekaltybę.
x kišti astrių daiktų i makštį. Gali pradėti kraujuoti, toks kraujavimas ilgai nenustoja. Gali pažeisti vidaus audinius.
x kišti į vagina neplautų rankų, ar rankų su juodom panagėm, nesvarių daiktų. Gausi uždegimą.
x kišti sauso daikto i vidų, jei esi nesusijaudinusi. Pažeisi gleivinę, padidės uzdegimo tikimybė.

4.Kaip skaičiuojamas mėnesinių ciklas?
Ciklas pradedamas skaičiuoti nuo pirmos mėnesinių dienos ir tesiasi iki kitų mėnesinių pirmos dienos. Ciklas, kuris svyruoja 2-4 dienomis laikomas reguliariu.

5.Ar tiesa, kad jei mylėsiuos pirmą savaitę po mėnesinių tai nepastosiu?
Na jei naudosies kontracepcija, tai nepastosi.. o šiaip..
Ovuliacija (kiašinėlis paruošiamas apvaisinimui, diena, kai didžiausia tikimybė pastoti, bet ta diena gali kisti priklausomai nuo moters) įvyksta vidutiniškai ciklo viduryje. Kaip minėjau ciklas skaičiuojamas nuo pirmos mėnesinių dienos. Idealiomis sąlygomis (drėgna, atitinkama temperatūra) spermatozoidai (gyvukai sukeliantys nėštumą, esantys vyro spermoje) gali išgyventi iki 5 dienų.. Tai netgi pasimylėjus iš kart po mėnesinių yra tikimybė pastoti.
Žinoma atvejų, kai net per mėnesines besimylėdama mergina pastojo.


6.Ar galima mylėtis per mėnesines?
Gydytojai nepataria, kadangi per mėnesines ypač padidėja uždegimo tikimybė. Kaikuriem tai atrodo neestetiška, bet kaikuriom merginom per mėnesines mylėtis daug maloniau, nei kitomis dienomis. Jei jau nusprendėt mylėtis per mėnesines, reikia ypač laikytis švaros.

7.Man 14. Aš su juo ilgai draugauju, mes labai vienas kitą mylime. Ar verta mylėtis?
Fiziologija. mūsų geografinėje platumoje merginos subręsta 15-16 metų, todėl iki to laiko santykiauti nepatartina. Pietuose merginos bręsta 12-13 metų, bet anksčiau ir išteka, anksčau gimdo.
Mergina subręsta ne tada, kai jai prasideda mėnesinės, o tada, kai ji baigia formuotis fiziškai.
Liaudyje sakoma, kad anksti pradėjusi santykiauti mergina anksčiau ir susensta..
Psichologija. kai tau 15, kyla hormonų audros, kažkuo susižavi, dažniausiai atrodo, kad čia TAS. Is esmės labai labai ir dar kartą labai nedidelė tokio amžiaus paauglių dalis sugeba ižvlegti aplinkybes, planuoti ateitį ir numatysi savo veiksmų pasėkmes.
Nekaltybė. Labai dažnas variantas, kad po kelerių metų mergina sutinka kitą vaikinuką, atrodo rimtai draugauja, ji noretu buti nekalta.. bet....
Ir netiesa, kad vyrai šiais laikais nevertina nekaltybės. Taip, tie kuriem 15-18 metukų dažniausiai nevertina. Kaip vienas pažįstamas sakydavo "norėdavosi patelės, tai prisuokdavom, ko tik jos norėdavo".
Su metais vyrukam "neišsilaksčiusios" panelės tampa kažkuo ypatingos..

8.Pirmas kartas..

Kadangi svarbiausias "pirmas kartas" yra merginai, dėl skausmo ir t.t. tai būtent apie jas ir parašysiu...
1. Didžiąją skausmo dalį sudaro ne pačios mergystės plėvės praplėšimas, o įsitempimas, baimė, įtampa, ko pasekoje iįėjimas būna siauresnis, būna sausiau (kogero net ilgai santykiaujančos patvirtintų, kad jom skauda jei jos mylejimosi metu nepakankamai susijaudinusios).
2. Reiktų rinktis pozas kurių metu įėjimas į makštį yra platesnis.. t.y. kojos plačiai praskėstos.. pvz misionierius (1. mergina apačioje, kojos praskėstos, vyrukas prigludes prie jos visu kūnu.. 2. mergina viršuje, prigludusi prie jo visu kūnu, kojos praskėstos), gal ir "jojikes" kai mergina sėdi ant vaikino, bet jei ji pati mažai išprususi sex prasme, tai gali pati pasidaryti, kad skaudžiau gausis...
3. Būtų neblogai panaudoti lubrikantą, kuo slidžiau tuo geriau..
4. romantiška aplinka, kai nėra baimės, kad kažkas netikėtai užklups irgi reikalinga.. tiesiog gelbsti atsipalaiduot.
5. geriausia yra tiesiog žaisti, negalvot apie pati sexa, nesakyt "šiandien būtinai pasimylėsim".. tiesiog šitaip labiau atsipalaiduosit abu..
6. Dėl viso pikto galima įsigyti "postinor" tebletyčių (extrine kontracepcija, skirta atvejam, kai plyšta prezervatyvas ir pan. Tai tarsi hormonu bomba, kuri nors ir kenkia merginai, bet apsaugo nuo rėkiančių pasekmių)
7. Vaikinas turėtų įeidamas stebėti merginos reakcijas, jei mato, kad skauda, ivedęs galvutę galėtų sustoti, lukterti, tuo tarpu padovanoti bučinuką i kaklą, lupytes, padėti nukreipti tokiais budais mintis nuo skausmo. Toliau, po minutelės, kai ji aprimsta, būtų galima tęsti ir žiūrėt ar jai vis dar taip pat skauda, jei matyti, kad mažiau, bandyti tęsti, jei taip pat, būtų geriau po kelių judesių nustoti..

Žodžiu.. vaikinas turėtų stebėti, mergina neslėpti pojučių, o abiem atsipalaiduot reiktų..

9. Ar visom skauda ir ar visom buna kraujo per pirma kartą?
Ne skauda ne visom. Kraujo irgi būna ne visom. Jautrumas skausmui individualus dalykas. O kaip jau minėjau daug reikšmės turi susijaudinimas, nes susijaudinus smegenys išskiria endorfinus - malonumo hormonus, kurie yra ir natūralus nuskausminamasis.
Kraujo kiekis irgi įvairus.. vienom, kaip kadaise venas vaikinukas išsireiskė "kraujo buvo kaip iš po skerdynių", kitom vos pora lašelių, kitom iš vis nebūna kraujo, o skauda. Dažniausiai būda 1-2 arbatiniai šauksteliai.

10. Ar tiesa, kad jei mergina nekalta vyras būtinai tai pajus?
Jei mergina nebeturi nekaltybės plėvelės, tai jis nebent pajus, jog ji isitempus labiau nei kad būdavo kitos, o jei ji dar ir neįsitempusi, tai gali ir nieko nepajust. Bet jei ji neįsitempus, tai dar nereiškia, kad ji tikrai nebėra nekalta.

11. Kaip galima pastoti?
jei nesisaugoma, tai patekus sėklai i makštį ar ant išorinių lytinių organų.
Jei naudojami prezervatyvai: plyšus arba nusimovus jam.
Ir apskritai kai nesuveikia normaliai kontracepsija (pvz užmiršus išgert tebletę)
Taip pat naudojant nutrauktini lytini aktą (kai vyras prieš baigdamas ištraukia varpą), nes dar prieš ejakuliacija išsiskiria sekreto, kuriame gali buti spermatozoidu.


II DALIS. Kitokie suaugusių žaidimai

1. Oralinis.
Oralinis sexas, tai partnerio tenkinimas burna.
1.1. Jis-jai, kitaip dar vaninimas kunilingu
Kunilingas - tai oralinio sekso forma, kai burna kontaktuoja su moters lytiniais organais. Lotyniškas žodis "cunnus" reiškia moters lytinius organus, o "lingere"- laižymą.

Nors tikrai ne visos poros yra išbandžiusios kunilingą ir net neketina to daryti, tačiau daugelis moterų tokiu būdu patiria patį stipriausią orgazmą. Beveik visos moterys pastebi, kad vyrams labai patinka skirti daugiau dėmesio pačioms intymiausioms kūno vietoms - taip jie išreiškia savo gilią meilę moteriai. Kai moteris leidžia atlikti oralinę savo lytinių organų stimuliaciją, pirmiausiai ji turi suprasti, kokios yra normalios jos kūno funkcijos, nes moterims dėl tokio nežinojimo neretai kyla daug nereikalingo nerimo. Makštis nuo pat paauglystės nuolatos apsivalo, todėl į išorę išskiriama nuo vandeningos iki tirštos konsistencijos išskyrų (tai
priklauso nuo menstruacijų ciklo fazės). Šios rūgščios išskyros padeda reguliuoti mikroorganizmus, natūraliai gyvenančius makštyje, ir taip apsaugo moterį nuo uždegimų. Be to, kiekviena moteris skleidžia tik jai vienai būdingą kvapą, kuris išreiškia ne tik jos individualumą, bet ir to momento reprodukcinę ir seksualinę būklę. Nors žmogaus nosis yra praradusi jautrumą ir iš nuotolio tokių dalykų neužuos, tačiau vyrus tai sujaudina, o jie nelabai supranta, kodėl taip atsitiko. Taigi idealiai švari makštis nėra sveika, o skleidžianti savo unikalų kvapą - sveika.

Tačiau kartais moters lytiniai organai gali kvepėti nepatraukliai ir jų skonis gali būti ne pats maloniausias. Tai atsitinka todėl, kad drėgmė iš makšties kaupiasi lytinių organų raukšlėse, o dėvint aptemptus drabužius sunkiau patenka oras ir susidaro sąlygos veistis bakterijoms. Bakterijoms patinka šilta drėgna aplinka, todėl jos ten greitai dauginasi, sukeldamos nemalonų kvapą ir skonį. Būtina prisiminti, kad blogą kvapą sukelia bakterijos,
o ne makštis. Tačiau tinkamai nusiprausus prieš meilės vakarą galima išvengti nesusipratimų. Beje, kai kuriems vyrams ir moterims patinka stipriai kvepiantys lytiniai organai - tai juk skonio reikalas... Kitas dalykas - pakitęs makšties kvapas. Jeigu taip atsitiko, būtinai kreipkitės į gydytoją, nes gali būti, jog sergate grybelinėmis ar kitokiomis ligomis.

Kad kunilingas pavyktų, vyrams nereikia pulti stačia galva prie moters. Kartais moterys yra pernelyg drovios:
joms reikia visiškos tamsos ir pakankamai ilgos preliudijos. Tik tuomet jos susijaudina tiek, jog pačios netveria noru nustumti vyrą žemyn. Vyrui svarbu nepradėti tuojau pat nuo svarbiausios vietos. Pirmiausia reikėtų pradėti
bučiuoti kur nors labai toli - kelius, nugarą, slinkti liežuviu link lytinių organų, tačiau erzinti ją tol, kol ji nebegalės nei trupučio ištverti. Darykite viską, kas jai patinka.Erzinkite ją toliau, vedžiodamas liežuviu aplink lytinius organus, kol ji labai smarkiai susijaudins, ir tik tuomet tiesiogiai stimuliuokite klitorį.

Kunilingo privalumai:
tai labai intymus abiejų partnerių išgyvenimas.
Daugelis moterų patiria stipriausią orgazmą.
Abu gali stimuliuoti jos krūtis ir spenelius.
Jis gali glostyti jos kūną.
Oralinio sekso metu neįmanoma užsikrėsti tokiomis ligomis, kurių nebūtų galima išvengti mylintis kitaip.
Kunilingo trūkumai:

Kai kuriems vyrams nepatinka natūralus moters lytinių organų kvapas ir skonis.
Nepatrauklu, jeigu gaktos plaukai labai ilgi.
Galima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis (nuo to galima apsisaugoti specialiomis priemonėmis arba perkirptu prezervatyvu).
Moteriai padidėja rizika užsikrėsti grybeliu.
Priešingai įsišaknijusiems įsitikinimams, ne kiekvienas vyras žino, kaip patenkinti savo mylimąją oraliniu būdu. Kiekviena moteris yra ypatinga ir tik ji viena geriausiai žino, kas jai patinka, o kas tik atstumia. Kodėl moterys yra tokios skirtingos, niekas negali pasakyti, tačiau tai tiesa. Todėl net keletą mylimųjų turėję vyrai negali būti įsitikinę, jog viska daro teisingai, jeigu nesulaukia moters pritarimo. Tačiau kunilingo galima išmokti. O geriausia mokytoja - mylimoji. Moteris turi švelniai duoti ženklus, kai jai kas nors patinka. Tačiau meilės technikos išmanymas - jautrioji vyrų vieta, todėl geriausia pabrėžti ne tai, kas nepatiko, o tai, kas patiko ir kas padaryta labai gerai. Moteris kunilingo metu turi vadovauti vyrui taip, lyg ji vestų aklą žmogų judriomis miesto gatvėmis.
(iš 1n1 temos )

1.2. Ji - Jam
tiesiog patarimai...
*Norint sutrumpint oralinio laiką, reikia prailgint preliudijos laika (buciniai, glamones, pasitrynimai, paerzinimai)
* Preliudija užveda. Teoriskai jei yra pakankamai normali preliudija, pojuciai jam bus stipresni.
* Netikėtumo elementas daugeliu atveju teigiamas dalykas. Pvz. ji netikėtai priklaupia ir paskubom atsakscius kelnes pasidarbuoja. P.S. uzklupus momentu, kai apie sexa jis maziausiai galvoja ar siaip jo nuotaika ne pati geriausia, galima sulaukt ir neigiamos reakcijos.
* Statistiškai dauguma vyrų "veža" kai mergina darydama oralinį kartkartem palaiko akių kontaktą.
* Kuo oralinis pranašesnis už iprastinį? Ne tik tuo, kad oraliniu budu mylėdama mergina tyli, bet ir todėl kad burnoje yra liežuviukas ir dantukai. Reiktų neužmiršti lyžleti, pabučiuoti, švelniai perbraukti dantukais..
* jo draugužis kaip saldainiukas. Neužmiršti ir pačiulpti... taps jautresnis.
* Galvute užsiima burnytė, likusia dalim delniukas.
* Paglostyk kiaušinukus.
* parodyk kad tau patinka jį taip tenkinti.
Na trumpiau tariant reikia žaisti, mėgautis žaidimu, nes vaizdelis, kad tai katorga jai, slopina jį.

Ir kas per durni įsitikinimai, kad oralinis žemina??? Kai myli, nėra kūno vietų, kurias bučiuoti butų gėdinga..


III DALIS. Nukrypimai nuo iprastiniu normu

Lovoje galioja pagrindinė taisyklė: normalu viskas, kas priimtina abiem. Smerktina tik tai, kas daroma prieš kito žmogaus valią, ar kuomet naudojamasi silpnumu (pedofilija, prievartavimai, nugirdymai ir pan.)

1. Homoseksualizmas.
Genetikė Anne Moir 1991m "smegenų lytis" patvirtino, kad homoseksualumas yra įgimtas, o ne pasirinktas (pranešta per kažkurią britų televiziją).
Tėvų pastangos nuslopinti homoseksualius savo paauglio ar jau pilnamečio palikuonio polinkius praktiškai nueina per niek. Kadangi pagrindinė priežastis yra vyriškų hormonų įtaka (ar jos nebuvimas), dauguma homoseksualų yra vyrai.
Dauguma homoseksualių žmonių mano, kad jų homoseksualumas - tai pasirinkimas ir, kaip daugelis mažumų grupių, dažnai viešuose susirinkimuose giriasi savo "pasirinkimu", taip sukeldami neigiamas visuomenės narių nuostatas.
Liūdna, bet statistika rodo, kad daugiau kaip 30% paauglių savižudybių priskiriama gėjams ir lezbietems ir kad nusižudo kas trečias transeksualas. Regis, jie nepajėgia gyventi suvokę, jog yra įkalinti "ne tame kune". Pasidomėjus homoseksualių paauglių auklėjimu, paaiškėjo, kad dauguma jų augo šeimose ar bendruomėnese, kur buvo mokoma homoseksualų neapkesti, juos atmesti, arba buvo veikiami religijų, kurios megindavo kai kurias "aukas" gelbėti malda ar psichoterapija.
Tyrimai rodo, kad pamatinė žmogaus vaisiaus kuno ir smegenu struktūra yra moteriška. Todėl vyrams būdingi kaikurie nereikalingi moteriški bruožai, pvz, speneliai.

Nuo šeštos iki aštuntos savaitės po pradėjimo vyriškas vaisius (XY) gauna didžiule dozę vyriškų hormonų, vadinamų androgenais, kurie pirmiausia suformuoja sėklides. Paskui antra hormonų dozė pakeičia vaisiaus smegenis is moterišku i vyriškas, Jei vyriškas vaisius reikiamu metu negauna pakankamai vyriškų hormonų, gali nutikti vienas is dviejų dalykų.
Pirma, gali gimti kūdikis berniukas, kurio smegenų sandara labiau panaši i moterišką nei i vyriška, kitaip tariant, subrendęs berniukas veikiausiai taps gėjumi.
Antra, gali gimti genetinis berniukas, kurio smegenys bus visiškai moteriškos, o genitalijos vyriškos. Toks žmogus yra pereinamosios lyties - biologinis vyras, kuris jaučiasi, tarsi būtų moteris. Kartais genetinis vyras gimsta su vyriškomis ir moteriškomis genitalijomis. Genetikė Anne Moir savo novatoriškoje knygoje "Smegenų lytis" dokumentais pagrindžia ne vieną atvejį, kai genetiniai berniukai gimsta atrodantys kaip mergaitės, auginami kaip mergaitės ir tik lytinei brandai atėjus netiketai pamato, kad jiems "išaugo" penis ir sėklidės.

Homoseksualumas istorijoje
Senovės graikijoje homoseksualumas buvo ne tik leidžiamas bet ir labai gerbiamas. Liekna, berniukiška, jaunatviška figūra buvo jų grožio idealas. Buvo rašomos poemos apie įžymių pagyvenusių vyrų meilę jaunuoliams. Graikai tikėjo, kad vyrų homoseksualumas tarnavo kilniam, aukštesniam tikslui ir įkvėpdavo jaunuolius tapti vertais bendruomenės nariais. Jie taip pat manė, kad jaunuoliai gėjai būdavo drąsiausi, sėkmingiausi kariai, nes jie kovojo "petys i petį su mylimaisiais".
Romos laikais Julijus Cezaris būdavo apibūdinamas taip: "Kiekvienos moters vyras ir kiekvieno vyro moteris".


IV DALIS. Idomybes pasiskaitymui..

PASAULINĖ SEKSO STATISTIKA

Ar būtumėte pagalvoję, kad mylėdamiesi patys žiauriausi yra britai, patys jautriausi ir neištikimiausi - amerikiečiai, o patys tradiciškiausi - indai. Tai išsiaiškino naujos mokslo šakos - lyginamosios seksologijos - kūrėjai.

Londono sociologai penkerius metus tyrė beveik visus šeimyninio ir lytinio gyvenimo aspektus Šveicarijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Indijoje ir Malaizijoje.
Ir štai kas paaiškėjo:
anksčiausiai lytinį gyvenimą pradeda vokiečiai. "Suaugusiųjų reikalais" jie pradeda užsiimti dar nesulaukę septyniolikos (Palyginimui: pagal paskutinius tyrimus, Lietuvos jaunimėliui nebeplatoniška meilė parūpsta būnant vidutiniškai trylikos metų). Vėliausiai mylėtis pradeda indai: vaikinai - tik sulaukę dvidešimt vienerių, o merginos - aštuoniolikos metų.
palankiausiai homoseksualumą vertina prancūzai - 4,9 % procentai prisipažino nors vieną kartą gyvenime mylėjęsi su vyru. Atvirkščiai nei švedai, kurie pasirodė patys heteroseksualiausi - meilę su vyru yra patyrę 2,6% vyriškosios lyties švedų. Lesbietiškos meilės šalininkių daugiausia Jungtinėse Amerikos Valstijose: 3,6% apklaustų amerikiečių moterų teigė bandžiusios mylėtis su savo lyties atstove arba darančios tai nuolat. Pačios kukliausios šioje srityje pasirodė olandės: tarp jų moteriškos meilės ieško 1,4% apklaustųjų .
anksčiausiai išteka Indijos gyventojos (vidutiniškai dvidešimties metų), "seniausios" nuotakos - vokietės (jos šeimą dažniausiai sukuria sulaukusios dvidešimt septynerių).
šeimyniškiausi - britai. Kiekvienais metais tūkstančiui britų tenka 10,6 santuokos. Mažiausiai santuokų - Malaizijoje (3,1 tūkstančiui gyventojų).
pagal skyrybas visiškomis lyderėmis tapo Jungtinės Amerikos Valstijos. Kasmet ten išyra 4,6% santuokų. Rečiausiai skyryboms ryžtasi prancūzai ir olandai. Pasak mokslininkų, didelį skyrybų JAV procentą įtakoja teigiamas amerikiečių požiūris į neištikimybę. Ten iš šimto žmonių "į kairę" kasmet nueina penkiasdešimt. Patys ištikimiausi yra kanadiečiai - nors kartą gyvenime neištikimi buvo 34% tyrimo dalyvių.
prostitučių skaičiumi pirmauja Indija - ten jų 2,3 milijono. Antroje vietoje JAV - 0,5 milijono, trečioje - Vokietija (200 tūkstančių). Paminėtina, kad prostitucija nelegali tik JAV, Kanadoje, Malaizijoje ir Indijoje.
jei tektų būti Švedijoje, atsiminkite, kad švedai - patys neatsargiausi. 57% mylėdamiesi su nepažįstamu žmogumi nenaudoja prezervatyvų. Tačiau galite būti ramesni Vokietijoje - čia prezervatyvais nesinaudoja 20% apklaustųjų.
pačiais pajėgiausiais meilėje pripažinti prancūzai. Paprastas šios šalies gyventojas per metus vidutiniškai mylisi 144 kartus. Antrą vietą užėmė indai (138 kartai per metus), trečią - britai (135 kartai per metus). Ramų nakties miegą labiausiai vertina švedai ir Malaizijos gyventojai - jie per metus pasimyli atitinkamai 102 ir 100 kartų.
nors dažniausiai mylisi prancūzai, daugiausia paauglių gimdo Amerikoje. Tūkstančiui amerikiečių tenka 49 paauglės (15 - 19 metų) motinos. Nedaug nuo jų atsilieka indės, na, o pačios protingiausios ir atsargiausios - jaunosios olandės (mamomis tampa 4 iš 1000). Abortui dažniausiai ryžtasi amerikietės, rečiausiai - indės.
britai žiaurumą meilėje mėgsta labiausiai. Net 38% gyventojų meilės žaidimams naudoja antrankius ir kitus sado - mazo aksesuarus. Tik penkiais procentais nuo jų atsilieka amerikiečiai, o patys taikiausi ir tradiciškiausi - indai ir malaiziečiai.
daugiau nei pusė amerikiečių ir kanadiečių mėgsta žiūrėti pornografinius filmus ir vartyti nešvankius žurnalus. Kaip bebūtų keista, mažiausiai tai patinka vokiečiams.
Vietoj išvadų ir komentarų - kito tyrimo rezultatai. Pasirodo, apie seksą bent kartą per parą pagalvoja beveik pusė Didžiosios Britanijos vyrų. Jiems neprilygsta net karštieji italai - per parą bent kartą apie seksą pagalvoja vos 28% Italijos vyrų. Mažiausiai erotinių minčių rezga pajėgiausiais tituluojami prancūzai, nes apie seksą kasdien galvoja tik vienas iš dešimties vyrų.
Iš visų tautybių moterų, apie seksą mažiausiai mąsto prancūzės, italės ir ispanės, o daugiausiai - švedės.
Garsaus amerikiečių seksologo Alfredo Kinsio (Alfred Knisey) įkurtas jo vardo institutas sudarė sekso įdomybių sąrašą ir pateikia jį skaitytojams.

Ilgiausio žinomo penio ilgis - 33,02 cm.

Trumpiausia suaugusio vyro varpa tesiekia 4,45 cm.
Reklama
Labiausiai fantazijomis apipintas oralinis seksas.

8 proc. seksualiai aktyvių žmonių praktikuoja analinį seksą.

60 proc. vyrų ir 54 proc. moterų bent kartą yra turėję vienos nakties nuotykį.

Keturis iš dešimties parduotų prezervatyvų įsigijo moteris.

1609-aisiais Bolonijoje rastas kūnas su dviem peniais. Iki šiol žinoma 80 tokių atvejų.

Jei tikėtume vyrais, vidutinio vyro penis erekcijos būsenoje siekia 25,4 cm. Jei tikėtume moterimis - 10,16 cm.

Moteriškas orgazmas - dėl endorfinų - veikia kaip nuskausminamieji. Taigi vengti sekso dėl galvos skausmo nėra protingas pasirinkimas.

56 proc. vyrų yra mylėjęsi darbo vietoje.

Kas trečias žmogus yra buvęs neištikimas.

29 proc. žmonių santuokinį gyvenimą pradeda būdami nekalti.

Vidutinė sekso akto trukmė - 39 minutės.

58 proc. žmonių patinka, kai sekso metu yra kalbama - žinoma, ne apie orą.

Visas 529 Kama Sutros pozas išbandyti vidutiniu dažnumu besimylinčiai porai prireiktų daugiau kaip 4 metų.

ATNAUJINTA

37 Faktai Apie Seksa

Vyro organizmas per dieną pagamina iki 300 milijonų spermatozoidų.

Didžiausioje sekso orgijoje pasaulyje dalyvavo 2 tūkst. 262 poros. Ji vyko 1974-aisiais Los Andžele roko koncerto metu.
Reklama
Žemėje kiekvieną sekundę vyksta 2 tūkst. 778 lytiniai aktai.

Sveikas vyras nuo 15 iki 60 savo gyvenimo metų ejakuliuoja nuo 8 tūkst. iki 14 tūkst. kartų.

83 proc. visų 20-59 metų amžiaus moterų už 100 tūkst. eurų metus atsisakytų sekso.

Beždžionės bonobo per dieną lytiškai santykiauja 50 kartų.

Ilgiausias įprastas prezervatyvas yra 215 mm (Durex King Size).

Trumpiausio įprasto prezervatyvo ilgis - 190 mm (Durex Love).

64 proc. visų 18-40 metų vyrų įtaria savo tėvą bent kartą buvus neištikimą jų motinai.

33 proc. moterų po dvejų metų santykių mažiau geidžia savo partnerio.

41 proc. visų vyrų ypač seksualios yra paplūdimio tinklininkės.

11,8 proc. visų moterų iš atostogų grįžta pastojusios.

Orgazmo metu žmogus per minutę vidutiniškai įkvepia ir iškvepia 40 kartų.

Ilgiausias visų laikų bučinys, remiantis Gineso rekordų knyga, truko neįtikėtinas 30 valandų, 59 minutes ir 27 sekundes.

12 proc. visų apklaustųjų prisipažino, jog bent kartą yra mylėjęsi trise.

20 proc. įsimylėjėlių yra išbandę seksą su antrankiais.

Kas dešimtas žmogus pasiryžęs nedelsiant atsisakyti sekso, jei daugiau niekad nebereikėtų dirbti.

8 proc. vyrų klausia savęs, ar jų partnerė vėliau atrodys kaip jų motina.

19 proc. vyrų, anot "Playboy", alpsta nuo moterų su stiuardesės uniforma.

7 iš 10 žmonių bučiuodamiesi nosį pakreipia į dešinę.

Vienišiams vyrams pirmasis pasimatymas vidutiniškai atsieina 43 eurus.

Seksas tris kartus per savaitę per pusę sumažina insulto riziką, parodė Bristolio universiteto tyrimas.

Nuo 8.00 iki 9.00 val. seksualinių hormonų koncentracija yra didžiausia.

10 proc. visų vyrų nori daugiau oralinio sekso.

Kas trečias žmogus laisvalaikį mieliausiai leidžia mylėdamasis.

Aktorius Klausas Kinskis tikina, jog per gyvenimą mylėjosi su tūkstančiu moterų.

39 proc. vokiečių moterų nuslėptų atsitiktinį meilės nuotykį. Tarp vyrų ši dalis yra 42.

9 proc. merginų ir 15 proc. vaikinų per "pirmąjį kartą" nesisaugo.

53,9 proc. vyrų fantazuoja apie seksą su medicinos seserimis, 44,2 proc. - su tarnaitėmis, 39,6 proc. - su stiuardesėmis.

Vidutinis vyro spermatozoido ilgis yra 0,06 mm.

Pirmoji penio transplantacija truko 15 valandų. Ji 2006 metais atlikta Kinijoje.

83 proc. moterų nemato problemų imtis iniciatyvos lovoje.

Pasaulyje egzistuoja daugiau kaip 4,2 milijono pornografinių tinklapių.

68 proc. visų moterų ir 83 proc. visų vyrų spontanišką seksą laiko jaudinančiu.

Tik 2 proc. 18-60 metų moterų gali įsivaizduoti seksą jau per pirmąjį pasimatymą. 85 proc. apie mylėjimąsi galvoja tik po keturių susitikimų.

32 proc. vyrų ir 24 proc. moterų patinka nešvankūs pokalbiai.

Sulaukus 50-ies prasideda "gurmaniškas seksas". Vyrai ir moterys labai aiškiai supranta savo santykius.
Atgal į viršų Go down
 
enciklopedia
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Laukinės Katės :: Šviesusis miškas-
Pereiti į: